2–2
Bayern Munich
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
AugsburgBayern Munich
13,3real 12
Șuturimedia ligii: 26,4 pe meci
real 3018,0
Total estimat 31,3, interval 23–40, +18% față de ligă, real 42
Model de bază: 31,3 (folosit); Gbm v1: 31,2; Gbm v2: 32,1; Gbm s1 (șuturi): 31,6
5,7real 5
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
real 106,5
Total estimat 12,2, interval 8–17, +29% față de ligă, real 15
Model de bază: 12,2 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 12,1
4,7real 5
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
real 96,2
Total estimat 10,9, interval 6–16, +11% față de ligă, real 14
Model de bază: 10,9 (folosit); Gbm v1: 10,5; Gbm v2: 10,4
7,1real 10
Faulturimedia ligii: 21,1 pe meci
real 68,1
Total estimat 15,2, interval 10–21, −28% față de ligă, real 16
Model de bază: 17,5; Gbm v1: 15,2 (folosit); Gbm v2: 15,8
1,2real 3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
real 01,1
Total estimat 2,3, interval 0–4, −40% față de ligă, real 3
Model de bază: 3,0; Gbm v1: 2,3 (folosit); Gbm v2: 2,4
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 31,3, interval 23–40
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 87% | 1,16 | 13% | 7,43 |
| 29,5 peste | 59% | 1,69 | 41% | 2,46 |
| 30,5 peste | 53% | 1,89 | 47% | 2,13 |
| 31,5 peste | 47% | 2,14 | 53% | 1,87 |
| 32,5 peste | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 33,5 peste | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
Șuturi pe poartă total estimat 12,2, interval 8–17
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 84% | 1,19 | 16% | 6,34 |
| 10,5 peste | 65% | 1,53 | 35% | 2,88 |
| 11,5 peste | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 12,5 peste | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 13,5 peste | 34% | 2,93 | 66% | 1,52 |
| 14,5 peste | 25% | 3,98 | 75% | 1,34 |
Cornere total estimat 10,9, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 73% | 1,37 | 27% | 3,68 |
| 9,5 peste | 62% | 1,61 | 38% | 2,63 |
| 10,5 peste | 51% | 1,97 | 49% | 2,03 |
| 11,5 peste | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 12,5 peste | 31% | 3,27 | 69% | 1,44 |
Faulturi total estimat 15,2, interval 10–21
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 13,5 peste | 65% | 1,54 | 35% | 2,84 |
| 14,5 peste | 55% | 1,80 | 45% | 2,24 |
| 15,5 peste | 46% | 2,17 | 54% | 1,86 |
| 16,5 sub | 36% | 2,78 | 64% | 1,56 |
| 17,5 sub | 27% | 3,64 | 73% | 1,38 |
| 22,5 sub | 5% | 19,91 | 95% | 1,05 |
Cartonașe galbene total estimat 2,3, interval 0–4
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 peste | 89% | 1,13 | 11% | 8,92 |
| 1,5 peste | 66% | 1,52 | 34% | 2,91 |
| 2,5 peste | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 3,5 sub | 19% | 5,14 | 81% | 1,24 |
| 4,5 sub | 8% | 12,10 | 92% | 1,09 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Augsburg
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,1 / 19,8
- Șuturi pe poartă
- 6,3 / 6,7
- Cornere
- 4,9 / 6,4
- Faulturi
- 8,2 / 10,0
- Cartonașe galbene
- 1,6 / 1,7
- Ofsaiduri
- – / –
Bayern Munich
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 20,4 / 9,9
- Șuturi pe poartă
- 8,1 / 3,8
- Cornere
- 7,8 / 3,4
- Faulturi
- 8,2 / 8,5
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –