1–2
Paris SG
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
MarseilleParis SG
14,6real 12
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 3113,7
Total estimat 28,3, interval 21–36, +13% față de ligă, real 43
Model de bază: 28,3 (folosit); Gbm v1: 28,5; Gbm v2: 29,0; Gbm s1 (șuturi): 28,8
5,5real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
real 104,7
Total estimat 10,1, interval 6–15, +13% față de ligă, real 14
Model de bază: 10,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,8
4,3real 3
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
real 75,0
Total estimat 9,3, interval 5–14, −2% față de ligă, real 10
Model de bază: 9,3 (folosit); Gbm v1: 9,2; Gbm v2: 8,9
10,5real 9
Faulturimedia ligii: 24,2 pe meci
real 38,1
Total estimat 18,6, interval 13–25, −23% față de ligă, real 12
Model de bază: 19,7; Gbm v1: 18,6 (folosit); Gbm v2: 18,4
1,4real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 11,4
Total estimat 2,8, interval 1–5, −24% față de ligă, real 3
Model de bază: 3,1; Gbm v1: 2,8 (folosit); Gbm v2: 2,8
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 28,3, interval 21–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 74% | 1,35 | 26% | 3,85 |
| 26,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,51 |
| 27,5 peste | 54% | 1,86 | 46% | 2,17 |
| 28,5 peste | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 29,5 peste | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 30,5 peste | 35% | 2,85 | 65% | 1,54 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 66% | 1,51 | 34% | 2,95 |
| 9,5 peste | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 10,5 peste | 44% | 2,29 | 56% | 1,78 |
| 11,5 peste | 33% | 3,02 | 67% | 1,50 |
| 12,5 peste | 24% | 4,22 | 76% | 1,31 |
Cornere total estimat 9,3, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 69% | 1,44 | 31% | 3,26 |
| 8,5 peste | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 9,5 peste | 45% | 2,22 | 55% | 1,82 |
| 10,5 sub | 34% | 2,97 | 66% | 1,51 |
| 11,5 sub | 24% | 4,17 | 76% | 1,32 |
Faulturi total estimat 18,6, interval 13–25
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 16,5 sub | 67% | 1,50 | 33% | 3,00 |
| 17,5 sub | 58% | 1,72 | 42% | 2,38 |
| 18,5 sub | 49% | 2,04 | 51% | 1,97 |
| 19,5 sub | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 20,5 sub | 33% | 3,03 | 67% | 1,49 |
| 22,5 sub | 20% | 4,94 | 80% | 1,25 |
Cartonașe galbene total estimat 2,8, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 0,5 peste | 94% | 1,07 | 6% | 16,04 |
| 1,5 peste | 77% | 1,29 | 23% | 4,39 |
| 2,5 peste | 54% | 1,86 | 46% | 2,16 |
| 3,5 sub | 31% | 3,22 | 69% | 1,45 |
| 4,5 sub | 15% | 6,53 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Marseille
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,3 / 13,0
- Șuturi pe poartă
- 5,9 / 4,3
- Cornere
- 5,3 / 4,3
- Faulturi
- 11,9 / 11,1
- Cartonașe galbene
- 2,1 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –
Paris SG
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,2 / 10,5
- Șuturi pe poartă
- 5,9 / 4,2
- Cornere
- 6,5 / 2,7
- Faulturi
- 6,9 / 9,5
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 1,0
- Ofsaiduri
- – / –