2–1
Lille
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
NiceLille
12,1real 10
Șuturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 2111,3
Total estimat 23,5, interval 17–31, −6% față de ligă, real 31
Model de bază: 23,5 (folosit); Gbm v1: 23,4; Gbm v2: 23,6; Gbm s1 (șuturi): 23,0
3,3real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
real 84,4
Total estimat 7,7, interval 4–12, −14% față de ligă, real 12
Model de bază: 7,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,0
5,6real 3
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
real 73,8
Total estimat 9,4, interval 5–14, −1% față de ligă, real 10
Model de bază: 9,4 (folosit); Gbm v1: 9,7; Gbm v2: 9,6
12,1real 16
Faulturimedia ligii: 24,2 pe meci
real 910,6
Total estimat 22,7, interval 16–29, −6% față de ligă, real 25
Model de bază: 22,4; Gbm v1: 22,7 (folosit); Gbm v2: 23,1
1,7real 3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 12,1
Total estimat 3,8, interval 1–6, +2% față de ligă, real 4
Model de bază: 3,3; Gbm v1: 3,8 (folosit); Gbm v2: 3,7
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 23,5, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 peste | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 22,5 peste | 55% | 1,82 | 45% | 2,22 |
| 23,5 peste | 48% | 2,08 | 52% | 1,92 |
| 24,5 peste | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 25,5 peste | 34% | 2,95 | 66% | 1,51 |
Șuturi pe poartă total estimat 7,7, interval 4–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 peste | 76% | 1,31 | 24% | 4,18 |
| 6,5 peste | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 7,5 peste | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 8,5 peste | 37% | 2,70 | 63% | 1,59 |
| 9,5 peste | 26% | 3,89 | 74% | 1,35 |
Cornere total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 70% | 1,43 | 30% | 3,34 |
| 8,5 peste | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 9,5 peste | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 10,5 sub | 35% | 2,86 | 65% | 1,54 |
| 11,5 sub | 25% | 4,02 | 75% | 1,33 |
Faulturi total estimat 22,7, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 peste | 65% | 1,54 | 35% | 2,85 |
| 21,5 peste | 58% | 1,74 | 42% | 2,36 |
| 22,5 peste | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 23,5 peste | 43% | 2,35 | 57% | 1,74 |
| 24,5 peste | 35% | 2,83 | 65% | 1,55 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 89% | 1,12 | 11% | 9,05 |
| 2,5 peste | 73% | 1,37 | 27% | 3,72 |
| 3,5 peste | 53% | 1,89 | 47% | 2,12 |
| 4,5 sub | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
| 5,5 sub | 18% | 5,70 | 82% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Nice
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,5 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 3,1 / 4,2
- Cornere
- 5,3 / 4,6
- Faulturi
- 10,1 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Lille
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,8 / 10,7
- Șuturi pe poartă
- 5,4 / 3,0
- Cornere
- 3,7 / 5,0
- Faulturi
- 10,3 / 13,3
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,9
- Ofsaiduri
- – / –