2–1
Brest
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
AuxerreBrest
14,2real 11
Șuturimedia ligii: 25,1 pe meci
real 812,7
Total estimat 26,9, interval 19–35, +7% față de ligă, real 19
Model de bază: 26,9 (folosit); Gbm v1: 25,7; Gbm v2: 26,2; Gbm s1 (șuturi): 26,3
5,3real 4
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,0 pe meci
real 24,6
Total estimat 9,9, interval 6–14, +10% față de ligă, real 6
Model de bază: 9,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,2
5,5real 8
Corneremedia ligii: 9,5 pe meci
real 34,7
Total estimat 10,1, interval 6–15, +7% față de ligă, real 11
Model de bază: 10,1 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 9,7
12,8real 19
Faulturimedia ligii: 24,1 pe meci
real 1312,1
Total estimat 24,9, interval 18–32, +3% față de ligă, real 32
Model de bază: 23,6; Gbm v1: 24,9 (folosit); Gbm v2: 24,6
1,7real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 12,0
Total estimat 3,8, interval 1–6, +2% față de ligă, real 2
Model de bază: 3,2; Gbm v1: 3,8 (folosit); Gbm v2: 3,7
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 26,9, interval 19–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 sub | 65% | 1,54 | 35% | 2,84 |
| 25,5 sub | 59% | 1,71 | 41% | 2,41 |
| 26,5 sub | 52% | 1,94 | 48% | 2,06 |
| 27,5 sub | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 28,5 sub | 38% | 2,60 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 sub | 75% | 1,33 | 25% | 4,06 |
| 8,5 sub | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 9,5 sub | 52% | 1,93 | 48% | 2,08 |
| 10,5 sub | 40% | 2,50 | 60% | 1,67 |
| 11,5 sub | 30% | 3,30 | 70% | 1,43 |
Cornere total estimat 10,1, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 66% | 1,51 | 34% | 2,95 |
| 9,5 peste | 55% | 1,81 | 45% | 2,23 |
| 10,5 peste | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 11,5 sub | 33% | 3,04 | 67% | 1,49 |
| 12,5 sub | 24% | 4,21 | 76% | 1,31 |
Faulturi total estimat 24,9, interval 18–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 peste | 66% | 1,52 | 34% | 2,94 |
| 23,5 peste | 59% | 1,68 | 41% | 2,47 |
| 24,5 peste | 51% | 1,95 | 49% | 2,06 |
| 25,5 peste | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 26,5 peste | 38% | 2,65 | 62% | 1,61 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 89% | 1,13 | 11% | 8,99 |
| 2,5 sub | 73% | 1,37 | 27% | 3,71 |
| 3,5 sub | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 4,5 sub | 33% | 3,06 | 67% | 1,49 |
| 5,5 sub | 17% | 5,73 | 83% | 1,21 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Auxerre
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,3 / 13,1
- Șuturi pe poartă
- 4,8 / 5,4
- Cornere
- 4,7 / 6,1
- Faulturi
- 14,0 / 9,5
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –
Brest
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,9 / 14,7
- Șuturi pe poartă
- 4,6 / 5,0
- Cornere
- 4,1 / 5,4
- Faulturi
- 12,5 / 11,2
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –