3–1
Hoffenheim
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
PaderbornHoffenheim
14,2real 13
Șuturimedia ligii: 26,4 pe meci
real 2313,8
Total estimat 28,0, interval 20–36, +6% față de ligă, real 36
Model de bază: 28,0 (folosit); Gbm v1: 28,6; Gbm v2: 28,6; Gbm s1 (șuturi): 28,0
4,2real 5
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,4 pe meci
real 25,2
Total estimat 9,4, interval 5–14, −0% față de ligă, real 7
Model de bază: 9,4 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,0
5,0real 6
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
real 55,4
Total estimat 10,4, interval 6–15, +7% față de ligă, real 11
Model de bază: 10,4 (folosit); Gbm v1: 10,2; Gbm v2: 10,2
9,8real 6
Faulturimedia ligii: 21,2 pe meci
real 1412,8
Total estimat 22,6, interval 16–29, +7% față de ligă, real 20
Model de bază: 22,4; Gbm v1: 22,6 (folosit); Gbm v2: 22,0
2,0real 0
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
real 12,2
Total estimat 4,3, interval 2–7, +12% față de ligă, real 1
Model de bază: 4,5; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 28,0, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 72% | 1,39 | 28% | 3,54 |
| 26,5 peste | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 27,5 peste | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 28,5 peste | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 29,5 peste | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 30,5 peste | 33% | 3,06 | 67% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,4, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 sub | 71% | 1,41 | 29% | 3,46 |
| 8,5 sub | 59% | 1,68 | 41% | 2,47 |
| 9,5 sub | 47% | 2,15 | 53% | 1,87 |
| 10,5 sub | 35% | 2,88 | 65% | 1,53 |
| 11,5 sub | 24% | 4,12 | 76% | 1,32 |
Cornere total estimat 10,4, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 69% | 1,44 | 31% | 3,27 |
| 9,5 peste | 58% | 1,73 | 42% | 2,38 |
| 10,5 peste | 46% | 2,18 | 54% | 1,85 |
| 11,5 sub | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
| 12,5 sub | 26% | 3,92 | 74% | 1,34 |
Faulturi total estimat 22,6, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 sub | 65% | 1,55 | 35% | 2,83 |
| 21,5 sub | 57% | 1,76 | 43% | 2,32 |
| 22,5 sub | 49% | 2,03 | 51% | 1,97 |
| 23,5 sub | 42% | 2,41 | 58% | 1,71 |
| 24,5 sub | 34% | 2,92 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 sub | 79% | 1,27 | 21% | 4,74 |
| 3,5 sub | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 4,5 sub | 43% | 2,35 | 57% | 1,74 |
| 5,5 sub | 27% | 3,69 | 73% | 1,37 |
| 6,5 sub | 15% | 6,47 | 85% | 1,18 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Paderborn
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 13,3 / 15,0
- Șuturi pe poartă
- 2,8 / 6,4
- Cornere
- 4,8 / 5,7
- Faulturi
- 11,2 / 11,4
- Cartonașe galbene
- 2,4 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Hoffenheim
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,8 / 12,5
- Șuturi pe poartă
- 5,3 / 4,8
- Cornere
- 6,7 / 4,0
- Faulturi
- 14,0 / 8,2
- Cartonașe galbene
- 3,0 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –