2–0
RB Leipzig
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
LeverkusenRB Leipzig
18,4real 18
Șuturimedia ligii: 26,4 pe meci
real 1214,0
Total estimat 32,4, interval 24–41, +23% față de ligă, real 30
Model de bază: 32,4 (folosit); Gbm v1: 32,3; Gbm v2: 31,5; Gbm s1 (șuturi): 31,2
6,3real 6
Șuturi pe poartămedia ligii: 9,5 pe meci
real 35,4
Total estimat 11,7, interval 7–16, +24% față de ligă, real 9
Model de bază: 11,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 11,5
7,0real 9
Corneremedia ligii: 9,7 pe meci
real 63,9
Total estimat 10,8, interval 6–16, +11% față de ligă, real 15
Model de bază: 10,8 (folosit); Gbm v1: 10,9; Gbm v2: 10,2
9,5real 14
Faulturimedia ligii: 21,2 pe meci
real 810,4
Total estimat 19,8, interval 14–26, −6% față de ligă, real 22
Model de bază: 19,3; Gbm v1: 19,8 (folosit); Gbm v2: 19,8
1,2real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
real 32,2
Total estimat 3,4, interval 1–6, −11% față de ligă, real 5
Model de bază: 2,9; Gbm v1: 3,4 (folosit); Gbm v2: 3,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 32,4, interval 24–41
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 90% | 1,11 | 10% | 9,93 |
| 30,5 sub | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 31,5 sub | 54% | 1,87 | 46% | 2,15 |
| 32,5 sub | 48% | 2,10 | 52% | 1,91 |
| 33,5 sub | 41% | 2,41 | 59% | 1,71 |
| 34,5 sub | 36% | 2,75 | 64% | 1,57 |
Șuturi pe poartă total estimat 11,7, interval 7–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 81% | 1,23 | 19% | 5,32 |
| 9,5 sub | 72% | 1,40 | 28% | 3,53 |
| 10,5 sub | 62% | 1,63 | 38% | 2,60 |
| 11,5 sub | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 12,5 sub | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 13,5 sub | 30% | 3,35 | 70% | 1,42 |
Cornere total estimat 10,8, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 73% | 1,38 | 27% | 3,65 |
| 9,5 peste | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 10,5 peste | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 11,5 peste | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 12,5 peste | 30% | 3,31 | 70% | 1,43 |
Faulturi total estimat 19,8, interval 14–26
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 17,5 peste | 69% | 1,45 | 31% | 3,20 |
| 18,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 19,5 peste | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 20,5 peste | 43% | 2,32 | 57% | 1,75 |
| 21,5 peste | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
| 22,5 sub | 27% | 3,66 | 73% | 1,38 |
Cartonașe galbene total estimat 3,4, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 84% | 1,19 | 16% | 6,37 |
| 2,5 peste | 65% | 1,53 | 35% | 2,89 |
| 3,5 peste | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 4,5 peste | 26% | 3,82 | 74% | 1,35 |
| 5,5 sub | 14% | 7,39 | 86% | 1,16 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Leverkusen
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 20,6 / 13,8
- Șuturi pe poartă
- 6,9 / 5,2
- Cornere
- 8,2 / 3,3
- Faulturi
- 8,5 / 10,7
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
RB Leipzig
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,4 / 12,7
- Șuturi pe poartă
- 6,9 / 4,5
- Cornere
- 5,6 / 4,1
- Faulturi
- 8,9 / 10,4
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 0,8
- Ofsaiduri
- – / –