2–0
Atalanta
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
JuventusAtalanta
18,9real 14
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
real 119,4
Total estimat 28,3, interval 20–36, +15% față de ligă, real 25
Model de bază: 28,3 (folosit); Gbm v1: 27,6; Gbm v2: 28,2; Gbm s1 (șuturi): 27,7
6,3real 5
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
real 23,2
Total estimat 9,6, interval 6–14, +17% față de ligă, real 7
Model de bază: 9,6 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,4
7,1real 4
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 52,4
Total estimat 9,5, interval 5–14, +5% față de ligă, real 9
Model de bază: 9,5 (folosit); Gbm v1: 9,5; Gbm v2: 9,7
10,4real 10
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1011,6
Total estimat 22,1, interval 16–28, −12% față de ligă, real 20
Model de bază: 22,9; Gbm v1: 22,1 (folosit); Gbm v2: 22,5
1,1real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 22,0
Total estimat 3,1, interval 1–5, −17% față de ligă, real 3
Model de bază: 2,8; Gbm v1: 3,1 (folosit); Gbm v2: 3,0
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 28,3, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 73% | 1,37 | 27% | 3,68 |
| 26,5 sub | 60% | 1,68 | 40% | 2,47 |
| 27,5 sub | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 28,5 sub | 46% | 2,15 | 54% | 1,87 |
| 29,5 sub | 41% | 2,47 | 59% | 1,68 |
| 30,5 sub | 35% | 2,87 | 65% | 1,53 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,6, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 sub | 73% | 1,38 | 27% | 3,64 |
| 8,5 sub | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 9,5 sub | 50% | 2,02 | 50% | 1,98 |
| 10,5 sub | 37% | 2,73 | 63% | 1,58 |
| 11,5 sub | 26% | 3,77 | 74% | 1,36 |
Cornere total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 70% | 1,42 | 30% | 3,38 |
| 8,5 peste | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 9,5 sub | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 10,5 sub | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 11,5 sub | 26% | 3,87 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 22,1, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 sub | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 21,5 sub | 54% | 1,86 | 46% | 2,17 |
| 22,5 sub | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 23,5 sub | 38% | 2,64 | 62% | 1,61 |
| 24,5 sub | 30% | 3,31 | 70% | 1,43 |
Cartonașe galbene total estimat 3,1, interval 1–5
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 82% | 1,22 | 18% | 5,53 |
| 2,5 peste | 61% | 1,65 | 39% | 2,54 |
| 3,5 sub | 37% | 2,70 | 63% | 1,59 |
| 4,5 sub | 20% | 4,98 | 80% | 1,25 |
| 5,5 sub | 9% | 10,83 | 91% | 1,10 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Juventus
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 18,5 / 8,0
- Șuturi pe poartă
- 5,9 / 2,8
- Cornere
- 8,1 / 2,1
- Faulturi
- 13,4 / 11,1
- Cartonașe galbene
- 1,6 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Atalanta
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,9 / 15,8
- Șuturi pe poartă
- 4,2 / 5,9
- Cornere
- 3,4 / 4,5
- Faulturi
- 12,5 / 8,7
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 0,7
- Ofsaiduri
- – / –