2–1
Genoa
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
ParmaGenoa
13,2real 5
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
real 1212,1
Total estimat 25,2, interval 18–33, +2% față de ligă, real 17
Model de bază: 25,2 (folosit); Gbm v1: 25,4; Gbm v2: 25,3; Gbm s1 (șuturi): 25,0
3,8real 2
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
real 53,4
Total estimat 7,2, interval 4–11, −12% față de ligă, real 7
Model de bază: 7,2 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 7,4
4,5real 2
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 54,9
Total estimat 9,5, interval 5–14, +4% față de ligă, real 7
Model de bază: 9,5 (folosit); Gbm v1: 9,3; Gbm v2: 9,5
12,7real 17
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1412,6
Total estimat 25,3, interval 19–32, +1% față de ligă, real 31
Model de bază: 24,0; Gbm v1: 25,3 (folosit); Gbm v2: 24,2
1,8real 3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 31,9
Total estimat 3,7, interval 1–6, −1% față de ligă, real 6
Model de bază: 3,0; Gbm v1: 3,7 (folosit); Gbm v2: 3,7
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 25,2, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 sub | 60% | 1,67 | 40% | 2,49 |
| 24,5 sub | 53% | 1,89 | 47% | 2,13 |
| 25,5 sub | 46% | 2,18 | 54% | 1,84 |
| 26,5 sub | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 27,5 sub | 33% | 3,06 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 7,2, interval 4–11
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 5,5 peste | 71% | 1,40 | 29% | 3,50 |
| 6,5 peste | 57% | 1,74 | 43% | 2,35 |
| 7,5 sub | 43% | 2,32 | 57% | 1,76 |
| 8,5 sub | 30% | 3,30 | 70% | 1,43 |
| 9,5 sub | 20% | 5,03 | 80% | 1,25 |
Cornere total estimat 9,5, interval 5–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 sub | 70% | 1,42 | 30% | 3,37 |
| 8,5 sub | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 9,5 sub | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 10,5 sub | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 11,5 sub | 26% | 3,88 | 74% | 1,35 |
Faulturi total estimat 25,3, interval 19–32
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 22,5 peste | 70% | 1,44 | 30% | 3,29 |
| 23,5 peste | 62% | 1,60 | 38% | 2,65 |
| 24,5 peste | 55% | 1,82 | 45% | 2,21 |
| 25,5 peste | 47% | 2,12 | 53% | 1,89 |
| 26,5 peste | 40% | 2,51 | 60% | 1,66 |
| 27,5 peste | 33% | 3,02 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 3,7, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 88% | 1,13 | 12% | 8,57 |
| 2,5 peste | 72% | 1,38 | 28% | 3,62 |
| 3,5 peste | 51% | 1,96 | 49% | 2,04 |
| 4,5 peste | 31% | 3,18 | 69% | 1,46 |
| 5,5 peste | 17% | 5,98 | 83% | 1,20 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Parma
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 9,4 / 16,4
- Șuturi pe poartă
- 2,6 / 4,9
- Cornere
- 3,6 / 7,0
- Faulturi
- 10,1 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 1,2 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Genoa
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,4 / 14,5
- Șuturi pe poartă
- 2,4 / 4,5
- Cornere
- 4,2 / 4,5
- Faulturi
- 10,2 / 13,8
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –