2–0
Como
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
FrosinoneComo
14,1real 22
Șuturimedia ligii: 24,7 pe meci
real 2714,7
Total estimat 28,8, interval 21–37, +17% față de ligă, real 49
Model de bază: 28,8 (folosit); Gbm v1: 28,3; Gbm v2: 28,7; Gbm s1 (șuturi): 29,8
4,0real 6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,2 pe meci
real 84,2
Total estimat 8,2, interval 5–12, +0% față de ligă, real 14
Model de bază: 8,2 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,9
5,4real 7
Corneremedia ligii: 9,1 pe meci
real 85,4
Total estimat 10,7, interval 6–16, +19% față de ligă, real 15
Model de bază: 10,7 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 9,9
11,4real 21
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 812,1
Total estimat 23,6, interval 17–30, −6% față de ligă, real 29
Model de bază: 23,8; Gbm v1: 23,6 (folosit); Gbm v2: 23,6
1,9real 3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,7 pe meci
real 21,9
Total estimat 3,8, interval 1–6, +2% față de ligă, real 5
Model de bază: 3,5; Gbm v1: 3,8 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 28,8, interval 21–37
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 76% | 1,32 | 24% | 4,13 |
| 26,5 peste | 63% | 1,60 | 37% | 2,67 |
| 27,5 peste | 56% | 1,77 | 44% | 2,30 |
| 28,5 peste | 50% | 1,98 | 50% | 2,02 |
| 29,5 peste | 45% | 2,25 | 55% | 1,80 |
| 30,5 peste | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,2, interval 5–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 70% | 1,42 | 30% | 3,35 |
| 7,5 peste | 57% | 1,76 | 43% | 2,32 |
| 8,5 peste | 44% | 2,29 | 56% | 1,78 |
| 9,5 peste | 32% | 3,15 | 68% | 1,46 |
| 10,5 peste | 21% | 4,66 | 79% | 1,27 |
Cornere total estimat 10,7, interval 6–16
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 peste | 71% | 1,40 | 29% | 3,48 |
| 9,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 10,5 peste | 50% | 2,02 | 50% | 1,98 |
| 11,5 peste | 39% | 2,57 | 61% | 1,64 |
| 12,5 peste | 30% | 3,37 | 70% | 1,42 |
Faulturi total estimat 23,6, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 peste | 64% | 1,55 | 36% | 2,81 |
| 22,5 peste | 57% | 1,76 | 43% | 2,31 |
| 23,5 peste | 49% | 2,04 | 51% | 1,96 |
| 24,5 peste | 42% | 2,41 | 58% | 1,71 |
| 25,5 peste | 34% | 2,91 | 66% | 1,52 |
Cartonașe galbene total estimat 3,8, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 89% | 1,12 | 11% | 9,17 |
| 2,5 peste | 73% | 1,36 | 27% | 3,74 |
| 3,5 peste | 53% | 1,88 | 47% | 2,14 |
| 4,5 peste | 33% | 3,01 | 67% | 1,50 |
| 5,5 sub | 18% | 5,59 | 82% | 1,22 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Frosinone
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,6 / 15,2
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 3,5
- Cornere
- 6,4 / 5,0
- Faulturi
- 13,0 / 12,8
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,1
- Ofsaiduri
- – / –
Como
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,5 / 10,0
- Șuturi pe poartă
- 5,5 / 2,3
- Cornere
- 7,2 / 3,2
- Faulturi
- 10,4 / 11,5
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –