2–3
Sociedad
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
ValenciaSociedad
14,8real 22
Șuturimedia ligii: 24,5 pe meci
real 2110,4
Total estimat 25,2, interval 18–33, +3% față de ligă, real 43
Model de bază: 25,2 (folosit); Gbm v1: 24,8; Gbm v2: 25,1; Gbm s1 (șuturi): 25,3
5,3real 5
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,5 pe meci
real 63,7
Total estimat 9,1, interval 5–13, +6% față de ligă, real 11
Model de bază: 9,1 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,6
4,5real 7
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 54,7
Total estimat 9,2, interval 5–13, −4% față de ligă, real 12
Model de bază: 9,2 (folosit); Gbm v1: 9,5; Gbm v2: 9,6
10,8real 9
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1212,9
Total estimat 23,7, interval 17–30, −5% față de ligă, real 21
Model de bază: 22,9; Gbm v1: 23,7 (folosit); Gbm v2: 23,6
2,0real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 12,6
Total estimat 4,6, interval 2–8, +4% față de ligă, real 3
Model de bază: 4,6; Gbm v1: 4,6 (folosit); Gbm v2: 4,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 25,2, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 peste | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 24,5 peste | 53% | 1,88 | 47% | 2,13 |
| 25,5 peste | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 26,5 peste | 39% | 2,54 | 61% | 1,65 |
| 27,5 peste | 32% | 3,08 | 68% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,1, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 66% | 1,51 | 34% | 2,96 |
| 8,5 peste | 54% | 1,85 | 46% | 2,18 |
| 9,5 peste | 42% | 2,40 | 58% | 1,71 |
| 10,5 peste | 31% | 3,21 | 69% | 1,45 |
| 11,5 sub | 22% | 4,57 | 78% | 1,28 |
Cornere total estimat 9,2, interval 5–13
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 69% | 1,46 | 31% | 3,18 |
| 8,5 peste | 56% | 1,77 | 44% | 2,29 |
| 9,5 peste | 44% | 2,27 | 56% | 1,79 |
| 10,5 peste | 32% | 3,10 | 68% | 1,48 |
| 11,5 peste | 23% | 4,41 | 77% | 1,29 |
Faulturi total estimat 23,7, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 sub | 65% | 1,54 | 35% | 2,86 |
| 22,5 sub | 58% | 1,73 | 42% | 2,36 |
| 23,5 sub | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 24,5 sub | 42% | 2,35 | 58% | 1,74 |
| 25,5 sub | 35% | 2,84 | 65% | 1,54 |
Cartonașe galbene total estimat 4,6, interval 2–8
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 peste | 81% | 1,23 | 19% | 5,40 |
| 3,5 sub | 66% | 1,52 | 34% | 2,93 |
| 4,5 sub | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 5,5 sub | 33% | 3,06 | 67% | 1,48 |
| 6,5 sub | 20% | 4,97 | 80% | 1,25 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Valencia
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 10,3 / 12,5
- Șuturi pe poartă
- 3,2 / 4,1
- Cornere
- 4,3 / 4,6
- Faulturi
- 10,3 / 11,3
- Cartonașe galbene
- 1,8 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –
Sociedad
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 11,0 / 16,2
- Șuturi pe poartă
- 4,5 / 6,2
- Cornere
- 6,1 / 3,7
- Faulturi
- 13,6 / 10,6
- Cartonașe galbene
- 3,0 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –