3–1
Levante
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
VillarrealLevante
14,5real 21
Șuturimedia ligii: 24,5 pe meci
real 612,8
Total estimat 27,3, interval 20–35, +11% față de ligă, real 27
Model de bază: 27,3 (folosit); Gbm v1: 26,6; Gbm v2: 26,3; Gbm s1 (șuturi): 26,5
6,3real 7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,5 pe meci
real 14,4
Total estimat 10,7, interval 6–15, +25% față de ligă, real 8
Model de bază: 10,7 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,5
6,6real 7
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 14,2
Total estimat 10,8, interval 6–15, +13% față de ligă, real 8
Model de bază: 10,8 (folosit); Gbm v1: 10,5; Gbm v2: 10,5
11,5real 9
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 1011,7
Total estimat 23,2, interval 17–30, −7% față de ligă, real 19
Model de bază: 22,4; Gbm v1: 23,2 (folosit); Gbm v2: 22,9
1,7real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 12,3
Total estimat 3,9, interval 1–7, −12% față de ligă, real 2
Model de bază: 2,9; Gbm v1: 3,9 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 27,3, interval 20–35
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 67% | 1,49 | 33% | 3,03 |
| 25,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 26,5 peste | 54% | 1,86 | 46% | 2,16 |
| 27,5 sub | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 28,5 sub | 40% | 2,47 | 60% | 1,68 |
| 29,5 sub | 34% | 2,94 | 66% | 1,52 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,7, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 sub | 72% | 1,40 | 28% | 3,53 |
| 9,5 sub | 61% | 1,63 | 39% | 2,58 |
| 10,5 sub | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 11,5 sub | 38% | 2,61 | 62% | 1,62 |
| 12,5 sub | 29% | 3,47 | 71% | 1,40 |
Cornere total estimat 10,8, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 sub | 72% | 1,38 | 28% | 3,63 |
| 9,5 sub | 61% | 1,63 | 39% | 2,59 |
| 10,5 sub | 50% | 1,99 | 50% | 2,01 |
| 11,5 sub | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 12,5 sub | 30% | 3,36 | 70% | 1,42 |
Faulturi total estimat 23,2, interval 17–30
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 sub | 62% | 1,61 | 38% | 2,65 |
| 22,5 sub | 55% | 1,83 | 45% | 2,20 |
| 23,5 sub | 47% | 2,14 | 53% | 1,88 |
| 24,5 sub | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 25,5 sub | 32% | 3,09 | 68% | 1,48 |
Cartonașe galbene total estimat 3,9, interval 1–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 88% | 1,13 | 12% | 8,47 |
| 2,5 sub | 73% | 1,37 | 27% | 3,70 |
| 3,5 sub | 54% | 1,84 | 46% | 2,19 |
| 4,5 sub | 36% | 2,81 | 64% | 1,55 |
| 5,5 sub | 21% | 4,77 | 79% | 1,27 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Villarreal
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 12,9 / 13,9
- Șuturi pe poartă
- 5,5 / 4,9
- Cornere
- 6,8 / 4,4
- Faulturi
- 10,3 / 13,0
- Cartonașe galbene
- 1,3 / 1,6
- Ofsaiduri
- – / –
Levante
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,9 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 5,6
- Cornere
- 5,1 / 5,0
- Faulturi
- 9,6 / 11,9
- Cartonașe galbene
- 1,4 / 1,5
- Ofsaiduri
- – / –