1–1
Betis
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
La CorunaBetis
12,0real 24
Șuturimedia ligii: 24,5 pe meci
real 1113,2
Total estimat 25,2, interval 18–33, +3% față de ligă, real 35
Model de bază: 25,2 (folosit); Gbm v1: 23,7; Gbm v2: 24,5; Gbm s1 (șuturi): 24,0
5,2real 7
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,5 pe meci
real 44,7
Total estimat 9,9, interval 6–14, +17% față de ligă, real 11
Model de bază: 9,9 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 9,0
5,4real 11
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 54,4
Total estimat 9,8, interval 6–14, +2% față de ligă, real 16
Model de bază: 9,8 (folosit); Gbm v1: 9,3; Gbm v2: 9,4
12,7real 6
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 911,2
Total estimat 23,9, interval 17–31, −4% față de ligă, real 15
Model de bază: 23,7; Gbm v1: 23,9 (folosit); Gbm v2: 23,2
2,2real 1
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 12,3
Total estimat 4,5, interval 2–8, +1% față de ligă, real 2
Model de bază: 3,8; Gbm v1: 4,5 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 25,2, interval 18–33
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 23,5 peste | 61% | 1,65 | 39% | 2,53 |
| 24,5 peste | 54% | 1,87 | 46% | 2,15 |
| 25,5 peste | 46% | 2,17 | 54% | 1,85 |
| 26,5 peste | 40% | 2,52 | 60% | 1,66 |
| 27,5 peste | 33% | 3,06 | 67% | 1,49 |
Șuturi pe poartă total estimat 9,9, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 75% | 1,33 | 25% | 4,07 |
| 8,5 peste | 64% | 1,56 | 36% | 2,77 |
| 9,5 peste | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 10,5 peste | 40% | 2,49 | 60% | 1,67 |
| 11,5 sub | 30% | 3,30 | 70% | 1,44 |
Cornere total estimat 9,8, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 73% | 1,37 | 27% | 3,71 |
| 8,5 peste | 62% | 1,62 | 38% | 2,61 |
| 9,5 peste | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 10,5 peste | 39% | 2,59 | 61% | 1,63 |
| 11,5 peste | 29% | 3,49 | 71% | 1,40 |
Faulturi total estimat 23,9, interval 17–31
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 21,5 sub | 67% | 1,48 | 33% | 3,08 |
| 22,5 sub | 60% | 1,67 | 40% | 2,50 |
| 23,5 sub | 52% | 1,94 | 48% | 2,07 |
| 24,5 sub | 44% | 2,28 | 56% | 1,78 |
| 25,5 sub | 37% | 2,71 | 63% | 1,58 |
Cartonașe galbene total estimat 4,5, interval 2–8
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 sub | 80% | 1,25 | 20% | 4,95 |
| 3,5 sub | 64% | 1,57 | 36% | 2,75 |
| 4,5 sub | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 5,5 sub | 30% | 3,30 | 70% | 1,44 |
| 6,5 sub | 18% | 5,62 | 82% | 1,22 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
La Coruna
Media ultimelor 6 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 7,8 / 13,2
- Șuturi pe poartă
- 3,3 / 4,5
- Cornere
- 3,8 / 5,3
- Faulturi
- 13,5 / 12,2
- Cartonașe galbene
- 2,0 / 2,2
- Ofsaiduri
- – / –
Betis
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,6 / 13,8
- Șuturi pe poartă
- 6,4 / 5,8
- Cornere
- 4,7 / 5,7
- Faulturi
- 10,3 / 11,4
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –