2–1
Real Madrid
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
Ath MadridReal Madrid
14,7real 18
Șuturimedia ligii: 24,5 pe meci
real 813,3
Total estimat 28,0, interval 20–36, +14% față de ligă, real 26
Model de bază: 28,0 (folosit); Gbm v1: 27,1; Gbm v2: 27,5; Gbm s1 (șuturi): 27,7
5,1real 9
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,5 pe meci
real 34,9
Total estimat 10,0, interval 6–14, +17% față de ligă, real 12
Model de bază: 10,0 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 10,2
5,8real 3
Corneremedia ligii: 9,6 pe meci
real 14,6
Total estimat 10,5, interval 6–15, +9% față de ligă, real 4
Model de bază: 10,5 (folosit); Gbm v1: 9,8; Gbm v2: 9,9
12,9real 19
Faulturimedia ligii: 25,0 pe meci
real 69,5
Total estimat 22,5, interval 16–29, −10% față de ligă, real 25
Model de bază: 23,2; Gbm v1: 22,5 (folosit); Gbm v2: 22,7
2,2real 2
Cartonașe galbenemedia ligii: 4,4 pe meci
real 22,1
Total estimat 4,3, interval 2–7, −4% față de ligă, real 4
Model de bază: 4,0; Gbm v1: 4,3 (folosit); Gbm v2: 4,1
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 28,0, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 72% | 1,39 | 28% | 3,59 |
| 26,5 sub | 59% | 1,70 | 41% | 2,44 |
| 27,5 sub | 52% | 1,92 | 48% | 2,09 |
| 28,5 sub | 45% | 2,20 | 55% | 1,83 |
| 29,5 sub | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 30,5 sub | 33% | 3,07 | 67% | 1,48 |
Șuturi pe poartă total estimat 10,0, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 76% | 1,32 | 24% | 4,11 |
| 8,5 peste | 64% | 1,55 | 36% | 2,81 |
| 9,5 peste | 53% | 1,90 | 47% | 2,11 |
| 10,5 peste | 41% | 2,45 | 59% | 1,69 |
| 11,5 peste | 31% | 3,22 | 69% | 1,45 |
Cornere total estimat 10,5, interval 6–15
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 8,5 sub | 70% | 1,42 | 30% | 3,36 |
| 9,5 sub | 59% | 1,70 | 41% | 2,43 |
| 10,5 sub | 47% | 2,11 | 53% | 1,90 |
| 11,5 sub | 36% | 2,77 | 64% | 1,56 |
| 12,5 sub | 27% | 3,72 | 73% | 1,37 |
Faulturi total estimat 22,5, interval 16–29
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 20,5 peste | 64% | 1,57 | 36% | 2,76 |
| 21,5 peste | 56% | 1,78 | 44% | 2,27 |
| 22,5 peste | 48% | 2,09 | 52% | 1,92 |
| 23,5 peste | 40% | 2,48 | 60% | 1,67 |
| 24,5 peste | 33% | 3,01 | 67% | 1,50 |
Cartonașe galbene total estimat 4,3, interval 2–7
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 2,5 peste | 78% | 1,29 | 22% | 4,46 |
| 3,5 peste | 60% | 1,66 | 40% | 2,52 |
| 4,5 sub | 42% | 2,38 | 58% | 1,73 |
| 5,5 sub | 27% | 3,66 | 73% | 1,38 |
| 6,5 sub | 16% | 6,24 | 84% | 1,19 |
Arbitrul
Arbitrul nu e anunțat încă. Când apare, estimarea la cartonașe și faulturi se ajustează la următoarea actualizare.
Ath Madrid
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 15,2 / 12,5
- Șuturi pe poartă
- 5,2 / 4,5
- Cornere
- 6,4 / 4,1
- Faulturi
- 10,9 / 11,7
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 2,0
- Ofsaiduri
- – / –
Real Madrid
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 17,6 / 11,2
- Șuturi pe poartă
- 6,7 / 3,8
- Cornere
- 6,5 / 4,0
- Faulturi
- 8,7 / 15,1
- Cartonașe galbene
- 1,7 / 2,4
- Ofsaiduri
- – / –