1–1
Man United
Predicție retroactivă: calculată doar din meciurile jucate înainte de acesta.
FulhamMan United
14,6real 12
Șuturimedia ligii: 25,6 pe meci
real 2913,3
Total estimat 27,9, interval 20–36, +9% față de ligă, real 41
Model de bază: 27,9 (folosit); Gbm v1: 27,3; Gbm v2: 27,6; Gbm s1 (șuturi): 27,6
4,0real 6
Șuturi pe poartămedia ligii: 8,7 pe meci
real 64,3
Total estimat 8,3, interval 5–12, −4% față de ligă, real 12
Model de bază: 8,3 (folosit); Gbm s1 (șuturi): 8,9
5,5real 3
Corneremedia ligii: 10,1 pe meci
real 134,3
Total estimat 9,8, interval 6–14, −2% față de ligă, real 16
Model de bază: 9,8 (folosit); Gbm v1: 10,1; Gbm v2: 9,9
10,7real 9
Faulturimedia ligii: 21,8 pe meci
real 511,0
Total estimat 21,7, interval 16–28, −1% față de ligă, real 14
Model de bază: 21,2; Gbm v1: 21,7 (folosit); Gbm v2: 21,1
1,6real 3
Cartonașe galbenemedia ligii: 3,8 pe meci
real 01,8
Total estimat 3,5, interval 1–6, −10% față de ligă, real 3
Model de bază: 3,2; Gbm v1: 3,5 (folosit); Gbm v2: 3,6
–
Ofsaidurimedia ligii: – pe meci
–
Total estimat –
media ligii pe echipă
valoarea reală
Liniile
Șansa calculată pentru fiecare linie și cota corectă, adică cota la care pariul n-ar avea nici avantaj, nici dezavantaj. O cotă la casă peste cota corectă înseamnă valoare, dacă modelul are dreptate.
Șuturi total estimat 27,9, interval 20–36
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 24,5 peste | 71% | 1,41 | 29% | 3,42 |
| 25,5 peste | 64% | 1,56 | 36% | 2,78 |
| 26,5 peste | 58% | 1,72 | 42% | 2,39 |
| 27,5 peste | 51% | 1,95 | 49% | 2,05 |
| 28,5 peste | 45% | 2,23 | 55% | 1,81 |
| 29,5 peste | 38% | 2,63 | 62% | 1,62 |
Șuturi pe poartă total estimat 8,3, interval 5–12
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 6,5 peste | 72% | 1,39 | 28% | 3,57 |
| 7,5 peste | 59% | 1,68 | 41% | 2,46 |
| 8,5 peste | 46% | 2,19 | 54% | 1,84 |
| 9,5 peste | 33% | 3,01 | 67% | 1,50 |
| 10,5 peste | 23% | 4,41 | 77% | 1,29 |
Cornere total estimat 9,8, interval 6–14
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 7,5 peste | 74% | 1,36 | 26% | 3,78 |
| 8,5 peste | 62% | 1,60 | 38% | 2,66 |
| 9,5 peste | 51% | 1,98 | 49% | 2,02 |
| 10,5 peste | 39% | 2,55 | 61% | 1,65 |
| 11,5 peste | 29% | 3,42 | 71% | 1,41 |
Faulturi total estimat 21,7, interval 16–28
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 19,5 sub | 67% | 1,50 | 33% | 2,99 |
| 20,5 sub | 59% | 1,70 | 41% | 2,42 |
| 21,5 sub | 50% | 2,00 | 50% | 2,00 |
| 22,5 sub | 42% | 2,37 | 58% | 1,73 |
| 23,5 sub | 35% | 2,90 | 65% | 1,53 |
Cartonașe galbene total estimat 3,5, interval 1–6
| Linia | Peste | Cotă corectă | Sub | Cotă corectă |
|---|---|---|---|---|
| 1,5 peste | 85% | 1,18 | 15% | 6,67 |
| 2,5 peste | 66% | 1,51 | 34% | 2,97 |
| 3,5 sub | 45% | 2,21 | 55% | 1,83 |
| 4,5 sub | 28% | 3,64 | 72% | 1,38 |
| 5,5 sub | 15% | 6,76 | 85% | 1,17 |
Arbitrul
- Meciuri în bază
- 117
- Galbene pe meci
- 3,9
- Faulturi pe meci
- 21,7
- Ajustare la galbene
- +2,5%
- Ajustare la faulturi
- −0,7%
Cu puține meciuri, arbitrul e tras spre media ligii, ca să nu credem în trei meciuri norocoase.
Fulham
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 14,2 / 12,3
- Șuturi pe poartă
- 3,6 / 4,2
- Cornere
- 5,7 / 4,1
- Faulturi
- 11,3 / 10,9
- Cartonașe galbene
- 1,5 / 1,0
- Ofsaiduri
- – / –
Man United
Media ultimelor 10 meciuri, pentru și împotrivă
- Șuturi
- 16,8 / 12,6
- Șuturi pe poartă
- 5,1 / 3,9
- Cornere
- 5,2 / 4,6
- Faulturi
- 10,6 / 9,9
- Cartonașe galbene
- 1,9 / 1,8
- Ofsaiduri
- – / –