statlines

Echipe

Media pe meci a fiecărei echipe: ce produce ea și, dedesubt, ce lasă adversarul să producă. Apasă pe o coloană ca să sortezi.

Echipa Meciuri ȘuturiȘuturi pe poartăCornereFaulturiCartonașe galbeneOfsaiduri
AFC Hermannstadt 30 11,0
14,2
4,2
5,1
3,7
4,3
9,7
11,9
1,6
1,7
2,5
1,5
FCSB 34 14,6
10,8
5,4
3,2
5,4
3,9
12,9
12,5
2,5
2,5
2,3
1,3
SCM Gloria Buzău 31 10,1
14,8
3,2
5,3
3,6
5,3
11,2
13,9
2,3
2,0
2,1
1,8
CFR 1907 Cluj 33 13,7
10,0
4,8
3,3
5,1
4,5
12,2
13,1
2,2
2,4
1,8
1,2
Rapid 33 13,3
13,2
4,2
4,3
5,0
4,4
11,8
11,4
2,2
2,4
1,8
2,3
Uta Arad 32 12,6
15,5
4,1
5,1
4,1
5,5
11,5
12,4
2,0
2,2
1,7
1,1
Petrolul Ploiesti 30 11,8
11,7
3,5
4,0
4,4
4,8
13,1
9,7
2,2
2,1
1,6
1,2
Politehnica Iasi 33 13,0
14,2
4,2
4,8
4,3
5,1
11,3
10,4
1,8
1,8
1,6
2,5
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 31 11,4
12,8
4,2
4,3
5,0
4,2
12,6
11,8
1,9
1,8
1,6
1,9
Dinamo Bucuresti 32 12,0
11,8
3,8
3,7
4,8
4,4
11,0
13,0
2,2
2,0
1,6
1,3
Universitatea Craiova 33 13,8
10,4
5,0
3,5
5,3
4,2
11,8
13,8
2,2
2,9
1,5
1,2
Farul Constanta 33 12,5
15,2
4,0
4,5
4,4
5,9
10,3
12,8
2,1
2,2
1,5
1,3
Unirea Slobozia 33 11,7
15,2
3,6
4,8
4,8
6,1
14,7
11,5
1,9
2,0
1,4
1,8
Oţelul 33 12,0
11,2
3,3
3,0
4,7
4,2
14,1
11,8
2,0
1,7
1,4
1,6
FC Botosani 33 14,6
11,0
4,7
4,0
5,2
4,7
12,0
12,8
2,4
1,8
1,3
2,6
Universitatea Cluj 33 13,3
10,4
4,1
3,6
5,8
4,2
12,7
10,2
2,7
2,6
1,3
2,1
Metaloglobus 2 2,0
3,0
1,5
5,0
1,0
4,5
4,5
7,5
2,0
1,5
0,0
0,5
FC Voluntari 1 12,0
15,0
6,0
7,0
3,0
4,0
18,0
18,0
1,0
2,0
0,0
2,0

Sursa: API-Football. La football-data.co.uk, ofsaidurile lipsesc de obicei.