statlines

Echipe

Media pe meci a fiecărei echipe: ce produce ea și, dedesubt, ce lasă adversarul să producă. Apasă pe o coloană ca să sortezi.

Echipa Meciuri ȘuturiȘuturi pe poartăCornereFaulturiCartonașe galbeneOfsaiduri
Toulouse 6 13,7
15,2
4,5
5,0
4,5
4,8
16,7
12,7
1,7
1,3
–
–
Le Mans 6 10,5
17,2
4,7
5,5
2,8
6,5
14,8
10,0
2,5
2,0
–
–
Le Havre 6 15,8
13,0
4,5
4,7
5,5
5,0
14,3
14,0
1,7
1,5
–
–
Auxerre 6 12,0
14,8
5,0
6,3
5,8
7,7
14,0
9,2
1,3
1,8
–
–
Paris FC 6 13,8
9,3
4,3
3,0
4,0
3,5
13,7
9,8
2,2
1,2
–
–
Brest 6 19,0
11,2
6,3
4,2
5,3
3,8
13,3
14,0
1,2
1,5
–
–
Rennes 6 17,0
15,0
6,2
5,3
6,2
6,8
13,0
11,3
2,2
2,2
–
–
Troyes 6 14,8
12,3
2,8
5,0
7,3
1,8
12,3
13,2
1,5
1,2
–
–
Lyon 6 13,5
11,8
5,0
4,0
4,8
5,8
11,8
14,2
1,7
1,7
–
–
Lille 6 11,5
16,2
5,5
3,8
3,0
5,3
11,7
13,7
1,3
1,5
–
–
Lens 6 14,8
11,5
6,5
5,0
7,0
3,2
11,7
13,2
2,0
1,3
–
–
Strasbourg 6 11,5
16,3
4,5
6,2
2,0
5,3
11,2
8,8
1,5
1,5
–
–
Angers 6 14,0
16,8
3,0
6,3
7,2
5,8
10,8
13,2
1,7
1,7
–
–
Monaco 6 11,2
14,0
4,5
4,3
3,7
5,7
10,8
11,3
1,8
1,3
–
–
Marseille 6 11,8
16,7
4,3
5,7
4,3
4,8
10,5
10,8
1,3
2,3
–
–
Lorient 6 10,0
13,8
3,5
3,8
2,5
5,8
9,2
15,0
1,0
2,2
–
–
Nice 6 11,7
12,7
3,5
4,5
5,2
3,3
8,7
8,7
1,5
0,8
–
–
Paris SG 6 21,3
10,2
7,3
3,3
5,7
1,7
5,8
11,3
1,2
2,2
–
–

Sursa: football-data.co.uk. La football-data.co.uk, ofsaidurile lipsesc de obicei.