statlines

Echipe

Media pe meci a fiecărei echipe: ce produce ea și, dedesubt, ce lasă adversarul să producă. Apasă pe o coloană ca să sortezi.

Echipa Meciuri ȘuturiȘuturi pe poartăCornereFaulturiCartonașe galbeneOfsaiduri
Barcelona 8 21,6
6,9
8,2
2,9
7,6
2,5
9,5
10,2
1,2
1,6
–
–
Real Madrid 8 17,9
13,0
7,1
4,4
7,1
4,0
8,4
14,1
2,2
2,8
–
–
Betis 8 17,8
15,1
6,5
5,8
5,1
6,6
9,9
11,8
1,4
2,2
–
–
Ath Madrid 8 17,6
9,5
6,5
3,2
5,6
2,6
12,5
11,8
1,9
1,8
–
–
Villarreal 8 15,9
12,6
6,2
3,8
6,8
4,4
11,0
12,2
1,6
2,0
–
–
Ath Bilbao 6 15,7
9,5
4,7
3,7
6,2
4,8
11,2
11,3
2,0
1,7
–
–
Vallecano 7 13,4
16,6
4,6
5,6
5,3
6,1
13,4
13,1
2,4
1,7
–
–
Sociedad 8 13,2
16,5
5,0
6,2
7,2
5,0
12,6
10,5
2,0
2,8
–
–
Espanol 8 13,0
12,4
3,9
5,0
2,1
4,6
16,9
10,6
3,1
2,4
–
–
Levante 7 12,0
15,6
4,3
5,7
3,3
5,3
9,6
12,1
1,1
2,3
–
–
Alaves 8 11,9
13,4
4,2
4,5
3,8
5,8
13,2
13,2
1,8
2,2
–
–
Sevilla 8 11,9
12,4
4,2
4,6
3,1
3,8
14,8
13,4
3,0
1,9
–
–
Elche 8 11,5
14,2
4,6
4,1
4,5
4,0
14,2
13,5
2,2
1,9
–
–
Santander 8 11,5
15,9
4,9
6,6
4,8
8,4
14,4
14,0
2,6
2,5
–
–
La Coruna 8 11,5
12,8
4,2
4,4
5,5
5,5
12,5
12,0
1,9
1,9
–
–
Getafe 8 10,8
14,5
2,5
4,9
3,8
5,8
14,2
13,2
2,9
2,4
–
–
Malaga 8 10,6
14,1
2,6
5,5
5,8
4,9
12,5
12,1
2,1
2,2
–
–
Valencia 8 10,5
15,9
2,6
5,5
4,2
4,2
10,5
11,2
2,1
1,9
–
–
Celta 8 9,9
12,5
3,2
3,8
3,1
4,8
12,0
14,1
1,8
2,4
–
–
Osasuna 8 9,6
13,8
4,0
4,2
3,1
5,0
13,9
12,8
2,8
1,8
–
–

Sursa: football-data.co.uk. La football-data.co.uk, ofsaidurile lipsesc de obicei.