statlines

Echipe

Media pe meci a fiecărei echipe: ce produce ea și, dedesubt, ce lasă adversarul să producă. Apasă pe o coloană ca să sortezi.

Echipa Meciuri ȘuturiȘuturi pe poartăCornereFaulturiCartonașe galbeneOfsaiduri
M'gladbach 5 16,4
18,8
4,8
9,0
6,6
5,4
15,2
9,6
3,2
1,8
–
–
Dortmund 5 15,8
11,8
5,8
3,6
4,8
4,6
11,0
11,6
2,4
1,8
–
–
Union Berlin 5 13,2
16,4
5,2
8,0
3,8
6,0
11,4
10,4
2,4
1,8
–
–
Ein Frankfurt 5 14,6
19,2
5,6
7,8
5,0
4,2
10,8
12,4
2,4
1,2
–
–
Mainz 5 19,2
13,2
6,0
4,0
5,6
4,0
12,6
11,0
2,4
2,4
–
–
Hoffenheim 5 18,6
14,6
4,8
4,8
6,8
5,0
13,4
9,6
1,8
0,4
–
–
Elversberg 5 9,6
21,2
4,0
4,6
3,6
7,2
11,0
13,0
1,8
1,6
–
–
FC Koln 5 17,6
15,8
5,8
6,2
6,6
6,2
10,0
12,0
1,8
1,6
–
–
Freiburg 5 17,2
8,6
6,0
2,0
5,6
3,4
10,4
14,6
1,6
2,2
–
–
Augsburg 5 13,6
22,6
6,8
7,8
4,8
7,4
9,0
8,8
1,6
0,8
–
–
Leverkusen 5 21,2
11,8
6,4
3,8
8,0
3,4
12,4
11,0
1,6
2,4
–
–
Paderborn 5 14,2
18,4
2,8
5,4
4,6
6,4
9,8
10,8
1,4
1,2
–
–
Werder Bremen 5 13,2
16,2
6,0
5,8
3,4
6,4
12,2
10,6
1,2
1,4
–
–
RB Leipzig 5 19,0
14,6
7,0
6,0
6,0
6,0
10,6
13,2
1,2
1,6
–
–
Stuttgart 5 15,8
19,2
6,0
6,0
6,2
6,2
10,0
11,0
1,2
2,2
–
–
Hamburg 5 10,6
18,2
3,8
5,8
3,6
5,4
14,8
13,6
1,0
2,0
–
–
Schalke 04 5 10,4
16,0
3,6
6,2
2,8
7,4
8,8
9,8
1,0
1,8
–
–
Bayern Munich 5 23,4
7,0
9,0
2,6
9,4
2,6
9,6
10,0
0,8
2,6
–
–

Sursa: football-data.co.uk. La football-data.co.uk, ofsaidurile lipsesc de obicei.